Przejdź do głównej zawartości

KONKURS!

Jak już zapowiadałam, rozpoczynamy konkurs z nagrodami :)  A konkretnie jedną nagrodą, bo zwycięzca też może być tylko jeden.
Na pierwszy ogień (tak tak, to nie koniec konkursów!) idą 2 fantastyczne pluszowe wilki ufundowane przez właścicielkę bloga Kilosoli (jej produkty możecie obejrzeć i kupić w sklepie internetowym). Każdy wilk mierzy ok 30cm długości, najwyższej jakości wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Uszyte są z bawełny :)Jak już wspomniałam w zapowiedzi zasadniczą częścią konkursu jest wymyślenie nowego podtytułu który znajdzie się na logo po "remoncie" bloga. Z chwilą pojawienia się na świecie mojej Małej-Testerki strona przejdzie kilka zmian, choć głównie wizualnych. Wy weźmiecie w tym czynny udział :)  Aktualny podtytuł "Rodzicielstwo to największa przygoda" dobrze oddaje ducha bloga ale trąci nudą, jest typowy, a liczę że zaskoczycie mnie czymś świeżym i kreatywnym!
Aby przystąpić do konkursu należy spełnić następujące wymogi:


  1. zapoznaj się z regulaminem - decydując się na udział w konkursie akceptujesz jego warunki.
  2. pozostaw komentarz z informacją, że chcesz wziąć udział w konkursie
  3. polub profil Projekt RODZICE na Facebooku i udostępnij post konkursowy na swojej tablicy, by inni też mogli go zobaczyć i przyłączyć się
  4. polub także profil naszego sponsora: Kilosoli
  5. dołącz do obserwatorów mojej strony (na dole strony znajdziesz przycisk "Dołącz do tej witryny")
  6. wymyśl nowy podtytuł bloga i prześlij go na adres mailowy. Teksty możecie nadsyłać począwszy od Dnia Dziecka, macie na to cały tydzień więc do pracy!  Czas trwania konkursu: 1-7.06.14. Termin ogłoszenia wyników: 8.06.14REGULAMIN
Zwycięzca zostanie wyłoniony przez administratora strony na podstawie tekstu, który najlepiej pasować będzie do charakteru bloga. Zwycięzca zrzeka się wszelkich roszczeń w stosunku do administratora strony Projekt Rodzice w kwestii wykorzystania wymyślonego hasła.
Podtytuł znajdzie się na nowym logo po przebudowaniu bloga.
Nagroda zostanie dostarczona pocztą na wskazany adres.

Komentarze