Przejdź do głównej zawartości

Test smoczek uspokajający AVENT

Cena: 30zł za 2szt (do kupienia również przez Internet za ok 6zł/szt)

Opis ze strony producenta:
Tarcza zapewniająca swobodny przepływ powietrza, wykonana w modnym stylu.
Ortodontyczne, miękkie smoczki Philips AVENT opracowano z myślą o naturalnym rozwoju podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie nasze smoczki są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani nie wydzielają zapachu. Kolory smoczków mogą ulec zmianie.
Ortodontyczny, symetryczny i miękki smoczek
Smoczek ortodontycznyPłaskie smoczki Philips AVENT w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Spełniają te wymagania, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi.

Przyjazne smoczki silikonowe
Smoczek silikonowy firmy Philips AVENT nie ma smaku ani nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej go zaakceptuje. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w czyszczeniu i nie lepi się. Smoczek jest trwały i w miarę upływu czasu nie zniekształca się ani nie ulega przebarwieniom. http://www.philips.pl/c/avent-baby-soothers/avent-smoczki-0-6-miesiecy-modny-smoczek-freeflow-scf180_23/prd/


TEST

Marka Avent nie zaskakuje - robi dobre produkty i basta. Jak dotąd nie zawiodłam się ani razu. 

Jest to smoczek, który Mała pokochała od pierwszego liźnięcia ;) Nic dodać, nic ująć, to najważniejsze kryterium oceny i już za samo to smoczek dostaje wieeelkiego plusa. Mam wśród znajomych mam kilka, których pociechy tolerują wyłącznie smoczki aventowskie, nie jesteśmy więc przypadkiem odosobnionym.

Spotkałam się z kilkoma wersjami - dwie sztuki które dostałam do testów mają grubsze i zaokrąglone tarcze, a te które dokupiłam (jak wiadomo smoczków nigdy za wiele, zawsze któryś się zawieruszy, jakiś upadnie na podłogę a wyparzanie trwa itd... lepiej mieć więc w zapasie) były bezbarwne, z cieńszymi tarczami, jakby zupełnie płaskimi ale to jedyna różnica, sam smoczek był identyczny. Która tarcza lepsze? otóż chyba ta w smoczku tańszym, bo te ze zdjęcia poniżej z racji "wywinięcia" brzegów mają zakamarki które bardzo ciężko wyczyścić, a ulewane mleczko wlezie wszędzie... Za to niestety muszę odliczyć punkcik, bo tak naprawdę bez super cienkiej szczoteczki nie da się tego doczyścić, nie pomoże gąbeczka czy patyczek do uszu.
Poza tym jakość I klasa, solidne (milion razy upadają na podłogę i plastik nie pęka), odporne na wysoką temperaturę wyparzacza, ładne (chociaż co kto lubi), masa wzorów do wyboru. Ocena: 5/6

Komentarze