Przejdź do głównej zawartości

Tu szyję

Witam w moim sklepiku ;)

To oczywiście żart, żadnej działalności handlowej nie prowadzę, brak mi zarówno zaplecza technicznego jak i umiejętności.
Ale gdyby jakimś cudem spodobały Ci się moje małe potworki, z chęcią wykonam je na zamówienie lub odsprzedam te, których już nie potrzebujemy.

W sprawie zakupów zapraszam do kontaktu :)

Dostępne wzory tkanin znajdziesz tutaj. 

  kostki sensoryczne
Dostępne w różnych wielkościach (dla najmniejszych dzieciaczków o boku 9cm, dla większych ok 15cm) Wypełnienie antyalergiczne, można prać w pralce w 60'C Girlanda z proporczyków - 6 trójkącików długości 25cm.


konik morski
poduszka antywstrząsowa motylek - wypełnienie antyalergiczne, bawełna z obu stron. Dwie wielkości - mała i bardziej mięka dla niemowląt do 6 miesięcy i duża dla dzieciaczków 6m+ . Prać w pralce w 40'C.

     
 


 Smycz do smoczka -  Zapinana na napy plastikowe na taśmie rypsowej.


  falbana maskująca do łóżeczka -Na dowolny wymiar łóżeczka. 
osłonka barierki - chroni drewno przed małymi ząbkami, a wypełnienie z miękkiej otuliny chroni buzię przed urazami. Kolory do ustalenia. pluszowa żyrafa / konik - przytulanka z wypełnieniem antyalergicznym, można prać w pralce. Najdłuższy wymiar: 26cm. Kolory do uzgodnienia. 

  


kocyk sensorkowy - może służyć jako podkład, okrycie, przytulanka... Wymiary dowolne, dwustronny. Ten za zdjęcia ma ok 40x50cm. 


mały szeleszczący sensorek - w sam raz dla malutkich rączek.
Wymiary: ok 12x12cm 


Dinozaur - jak dotąd największa z przytulanek ;)  ok 25cm


   


Komentarze