Przejdź do głównej zawartości

TEST Butelka Avent Natural 260ml smoczek 1+


Cena: 17-30zł 

Opis na stronie producenta: 

Seria butelek Natural
Nasza nowa butelka z serii Natural jest innowacyjna i nowoczesna, a ponadto sprawia, że karmienie butelką staje się dla mamy i dziecka bardziej naturalną czynnością. Butelka idealnie nadaje się do karmienia niemowląt, których mamy planują karmienie piersią, ponieważ pozwala łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką. Dziecko może korzystać z naturalnego mleka matki niezależnie od tego, czy jest ona przy nim czy też nie. Niemowlęta chętnie akceptują nasz nowy smoczek z serii Natural*
Badania wykazały, że 9 na 10 niemowląt chętnie akceptuje smoczek z serii Natural. Szeroki smoczek w kształcie brodawki został zaprojektowany tak, aby dziecko mogło w sposób naturalny utrzymać go w ustach. Wewnątrz smoczka znajdują się specjalne płatki zwiększające jego miękkość i elastyczność — smoczek nie zapadnie się, niezależnie od siły ssania niemowlęcia.
Smoczek o naturalnym kształcie, który ułatwia dziecku utrzymanie go w ustach, jak również wyjątkowe płatki wewnątrz smoczka oraz innowacyjny system antykolkowy sprawiają, że to najbardziej naturalna z naszych butelek!

* 92% niemowląt akceptuje smoczek z serii Natural Philips AVENT pomiędzy pierwszym a trzecim karmieniem (niezależne testy rynkowe przeprowadzone wśród użytkowników z Wielkiej Brytanii w kwietniu 2012 r.)
Materiał: Butelka: Polipropylen, Nie zawiera bisfenolu A*
      Smoczek: Silikon, Nie zawiera bisfenolu A*
TEST:

 • butelka fajnie leży w dłoni, nie jest tak "gruba" na jaką wygląda, dodatkowo przewężenie na środku sprawa, że bardzo wygodnie leży nawet w małej dłoni
 • zatyczka fajnie pasuje do butelki (lepiej niż w butelce Chicco)
 •  zakrętka i smoczek... hmm, jak to opisać? są ciężkie, solidne
 • doskonale znosi szorowanie szczotką, zmywarkę i sterylizator
 • Mała od początku ją polubiła, nigdy nie było problemu ze złapaniem smoka, pokarm leci tak, że musi się napracować (czyli tak jak powinien)
 • cena sklepowa dość wysoka bo ok 22-27zł, ale czasami można kupić w promocji 2 w cenie 1 lub na all już za ok 17zł
 • czy system antykolkowy działa? nie mam pojęcia. Mała na kolki nigdy nie cierpiała ale szczerze mówiąc nie sądzę by butelki mogły mieć jakikolwiek wpływ na poprawę w takiej sytuacji, bo przecież kolka to problem dużo bardziej złożony niż tylko połykane powietrze... 

Szczerze mówiąc nie mam do czego się przyczepić. Jest to najlepsza butla jaką testowaliśmy, osobiście też lubię ją najbardziej, jest superwygodna i Bąbel chętnie z niej je.

Butelka jest rewelacyjna i otrzymuje maksimum - 6/6 pkt

Komentarze

 1. Właśnie zastanawiałam się nad ich zakupem, fajnie, że są kompaktowe i fajnie leżą do dłoni :) A u ciebie sprawdziły się przy karmieniu mieszanym czy karmiłaś tylko butelką? A kupowałaś pojedyncze butelki czy kilka w zestawie? Będę wdzięczna za odp. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My od początku karmimy się systemem mieszanym - niby piersią, ale w sytuacjach awaryjnych i poza domem butlą. Pierwszą pojedynczą kupiłam na próbę, ale szybko przekonałam się że to za mało i przy okazji zakupów w aptece internetowej zamówiłam kolejną do której była następna gratis :) Polecam je, to najlepszy model jaki mamy. Za parę dni dodam wpis o butlach Tommee Tippee i przy Avencie wypadają blado... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz